Miejski sylwester na Placu Konstytucji

Niezaprzeczalnie bardzo dobrym pomysłem na Sylwestra jest spędzenie go w centrum miasta, razem z mieszkańcami i turystami, żądnymi niezapomnianych wrażeń i emocji. Na każdego czeka tutaj moc ciekawych propozycji, dlatego też bez wątpienia łatwo przyjdzie Państwu wybrać coś najodpowiedniejszego dla siebie.

Jedną z najpopularniejszych lokalizacji na miejskiego Sylwestra jest rok rocznie warszawski Plac Konstytucji. Znajduje się on w Śródmieściu, zaraz przy ulicy Marszałkowskiej. Plac ten jest uważany za jedno z najciekawszych stołecznych rozwiązań architektoniczno-urbanistycznych. Swoim klimatem i aranżacją przestrzeni nawiązuje bezpośrednio do socrealizmu. Nic bowiem dziwnego, skoro powstał w bardzo wczesnych latach powojennych, niemal równocześnie ze słynną Marszałkowską Dzielnicą Mieszkaniową.

Lokalizację tę warto wybrać na okazję z Sylwestra z kilku co najmniej powodów. Po pierwsze, jest to serce urokliwej i zachwycającej Warszawy. Od Placu odchodzą bowiem główne ulice, takie jak wspomniana wyżej Marszałkowska, Koszykowa, Waryńskiego, Piękna i Śniadeckich.

Coroczne imprezy sylwestrowe odbywają się na Placu Konstytucji nieprzerwanie od 2008 roku. Przed tą datą miejski Sylwester organizowany był wyłącznie na Placu Defilad, jednakże zmiana miejsca podyktowana została w konsekwencji ilością przestrzeni. Plac Konstytucji bowiem o wiele lepiej znosi akustykę noworocznych koncertów oraz tłum rozentuzjazmowanych turystów i mieszkańców Stolicy.

Także i w tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, organizatorzy gwarantują wszystkim uczestnikom warszawskiego Sylwestra niezapomnianą zabawę. Panować tutaj będzie najlepsza, gorąca i karnawałowa atmosfera, podsycana przez moc towarzyszących atrakcji. Oprócz tradycyjnych koncertów będą Państwo mieli okazję zapoznać się także z innymi wydarzeniami kulturalnymi, skierowanymi zarówno do najmłodszych uczestników sylwestrowego szaleństwa, jak i do seniorów, stawiających w głównej mierze na doznania estetyczne i artystyczne.

O północy, tradycyjnie odbędzie się niezwykle barwny i zapierający dech w piersiach pokaz sztucznych ogni, zatem nie zapomnijcie Państwo zabrać swoich aparatów fotograficznych, by tę chwilę uwiecznić i cieszyć się nią jeszcze długo po przyjściu Nowego, 2015 Roku.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17665 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/miejski-sylwester-na-placu-konstytucji/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_H in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435