Sylwester na Placu Defilad

Planując spędzenie Sylwestra w Warszawie warto zapoznać się z programem imprez odbywających się rok rocznie na Placu Defilad. To tutaj, w sercu Warszawy będą miały miejsce najważniejsze koncerty i najciekawsze akcje kulturalne. Zachęcamy zatem Państwa do uczestnictwa w sylwestrowych szaleństwach właśnie w tym miejscu, bowiem atrakcji i wrażeń z pewnością nie zabraknie.

Plac Defilad to lokalizacja równie atrakcyjna co Plac Konstytucji. Oba te miejsca znajdują się w ścisłym centrum Warszawy, w dzielnicy Śródmieście, skąd wychodzą główne ulice, takie jak Marszałkowska, Świętokrzyska, Emilii Plater oraz Aleje Jerozolimskie. Nie ulega zatem wątpliwości fakt, iż to właśnie tutaj, w samym centrum sylwestrowa zabawa będzie najgorętsza i… najlepsza!

Idealne położenie Placu Defilad posiada kilka dodatkowych, równie ważnych dla turystów i przyjezdnych atutów. Miejsce to jest doskonale skomunikowane, a to dzięki dwóm tutejszym stacjom metra, gwarantującym szybki i łatwy dostęp do innych części miasta. Jego bezpośrednie sąsiedztwo z Dworcem Centralnym to także niezaprzeczalna zaleta, ponieważ dojazd okazuje się bardzo wygodnym i wcale nie czasochłonnym, nawet w dni świąteczne i wolne od pracy, co szczególnie ważne podczas Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku.

Warszawski Plac Defilad został stworzony z myślą o publicznych zgromadzeniach i imprezach masowych. Jest to bowiem rozległa przestrzeń z doskonałą akustyką, co sprzyja organizowaniu w tym miejscu najciekawszych koncertów i recitali. Plac Defilad, wraz z pobliskim Pałacem Kultury i Nauki to przecież bezapelacyjnie najbardziej charakterystyczny punkt miasta i niejako symbol stale rozwijającej się, nowoczesnej Warszawy. Historia tejże lokalizacji sięga 1955 roku, kiedy to Pałac wraz z Placem były  największymi tego typu inwestycjami architektonicznymi w całej niemal Europie.

Nie trzeba chyba zaznaczać, jak atrakcyjnym miejscem jest Plac Defilad dla spędzenia szalonego i niezapomnianego Sylwestra. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia odbędą się tutaj najlepsze w całym kraju koncerty światowych sław estrady. Dodatkowo, będzie też można wziąć udział w wielu ciekawych i pomysłowych akcjach oraz wydarzeniach kulturalnych uświetniających witanie nowego, 2015 roku. Zagwarantować Państwu możemy szampańską, huczną zabawę, zakończoną tradycyjnym, wspólnym odliczaniem oraz pokazami fajerwerków, które punktualnie o północy rozświetlą całe warszawskie niebo.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17714 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/sylwester-na-placu-defilad/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_acti in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435