Sylwester w Białowieży, na Mazurach

Jeśli planują już Państwo świąteczny lub sylwestrowy wyjazd, powinniście zapoznać się z propozycjami nie tylko stołecznej Warszawy, ale także okolicznych miejscowości. Jednakże w pobliżu Warszawy z pewnością będzie dosyć tłoczno i mało kameralnie, dlatego tez sugerujemy możliwość wyruszenia nieco dalej w Polskę, w malownicze zakątki Mazur i Białowieży.

Tutaj z pewnością nie spotkają się Państwo z tłumem głośnych turystów, pragnących jedynie dobrze się zabawić podczas sylwestrowej nocy. Obecność dzikiej przyrody nie tylko pozwoli Wam odpocząć od codziennych obowiązków, ale także może okazać się najlepszym miejscem na świętowanie nadejścia Nowego, 2015 Roku.

Zależnie od tego, w jakich okolicznościach, w jaki sposób i w jakim gronie planujecie Państwo Sylwestra, warto zapoznać się już teraz, w październiku i listopadzie z propozycjami zarówno gospodarstw agroturystycznych, przestronnych pensjonatów oraz komfortowych hoteli. Wcześniejsza rezerwacja noclegu nie tylko pozwoli wygodnie spędzić świąteczny czy sylwestrowy urlop, ale także zaoszczędzi nieco funduszy, gdyż na kilka tygodni przed przerwą świąteczną ceny są jeszcze stosunkowo niskie, nawet w luksusowych kwaterach i renomowanych hotelach. Wiele z tutejszych lokali organizuje ponadto karnawałowe bale, podczas których można zarówno potańczyć jak i posłuchać muzyki.

Wszelkie czekające na turystów atrakcje sylwestrowe w znacznej mierze będą uzależnione właśnie od miejsca, które wybierzecie Państwo na swój urlop. Nie oznacza to jednak, że określone lokalizacje pozbawią Was możliwości uczestniczenia w ciekawych i pomysłowych imprezach. Wręcz przeciwnie! Gospodarstwa agroturystyczne proponują na przykład organizację tradycyjnych, prawdziwych kuligów z końmi i saniami, które kończy wspólne ognisko i pieczenie kiełbasy. Nie trzeba chyba dodawać, jak ciekawy wydaje się taki sposób spędzenia Sylwestra, jeśli wziąć pod uwagę niezastąpione widoki i zapierające dech w piersiach krajobrazy mazurskich jezior czy białowieskich lasów i pól.

Jeśli zaś pragną Państwo spędzić Sylwestra w samym sercu Pojezierza Mazurskiego, warto na tę okazję wypożyczyć łódź lub żaglówkę i to z jej właśnie pokładu oglądać rozbłyskujące na niebie barwne i piękne fajerwerki. Sylwester spędzony na wodzie, pośrodku któregoś z większych mazurskich jezior nawet w gronie najbliższych lub tylko we dwoje z pewnością okaże się tym niezapomnianym i najchętniej wspominanym jeszcze długo po rozpoczęciu Nowego Roku.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17781 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/sylwester-w-bialowiezy-na-mazurach/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook- in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435