Warszawskie koncerty sylwestrowe

Podobnie jak w innych miastach, tak również w Warszawie podczas uroczystych i hucznych obchodów nowego roku odbywać się będą miejskie koncerty i festiwale z udziałem największych gwiazd zarówno polskiego, jak i światowego formatu. Organizatorzy już niedługo ujawnią szczegółowe programy imprez, czekających na spragnionych wrażeń turystów i mieszkańców urokliwej stolicy.

W Warszawie koncerty sylwestrowe i noworoczne odbywać się będą zarówno w samym sercu miasta, na najważniejszych i najlepszych pod względem akustycznych placach, jak i w zaciszach filharmonii czy klubów. Pragnąc spędzić sylwestrową noc na świeżym powietrzu, w centrum Warszawy, warto wybrać się na Plac Konstytucji, gdzie publiczny Sylwester organizowany jest nieprzerwanie od 2008 roku.

Równie atrakcyjną lokalizacją z pewnością okaże się śródmiejski Plac Defilad, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki, zaraz obok Dworca Centralnego, pomiędzy głównymi ulicami Stolicy. Idealna akustyka oraz bezpieczeństwo, którego strzec będą specjalnie do tego powołane służby z pewnością zapewnią Państwu niezapomnianych wrażeń muzycznych i artystycznych. Wspólna zabawa zaś, nawet mimo chłodu i opadów śniegu należeć będzie do najgorętszych w całej Polsce.

Pragnąc jednakże spędzić Sylwestra w nieco bardziej kameralnej atmosferze, warto odpowiednio wcześnie zapoznać się z propozycjami stołecznych klubów, pubów czy filharmonii, gdzie w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia odbędzie się całe mnóstwo najlepszych koncertów. Zależnie więc od osobistych upodobań muzycznych i oczekiwań względem sylwestrowej zabawy, każdy, nawet najbardziej wymagający turysta czy meloman znajdzie w Warszawie imprezę najlepszą dla siebie.

Aby jednak spędzić Sylwestra na koncercie należy już w listopadzie zarezerwować miejsca i bilety, aby na dzień przed Sylwestrem nie narazić się na niemiłą niespodziankę i brak wolnych miejsc. Nie ulega bowiem żadnej wątpliwości, iż najatrakcyjniejsze imprezy w mieście będą oblegane, a co za tym idzie, możecie Państwo nie zdążyć z rezerwacją. Dlatego też uczulamy na szybsze zapoznanie się z ofertami organizatorów odpowiednio wcześnie.

Planując spędzenie szalonego Sylwestra w Warszawie warto także zapoznać się z bazami noclegowymi, ponieważ w tym okresie wszelkiego rodzaju luksusowe hotele, przestronne, rodzinne pensjonaty i młodzieżowe hostele z pewnością będą oblegane. Rezerwacji miejsc powinni Państwo dokonywać już w październiku i listopadzie, by w Sylwestra móc spokojnie przyjechać do Stolicy i nie martwić się brakiem odpowiedniego, komfortowego i taniego noclegu.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 18201 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/warszawskie-koncerty-sylwestrowe/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->d in /home/dxf/public_html/pracazagranica.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435